Program adaptacji Zapisz swojego malucha ! Partner Raport Grupy integracyjne !

Entliczek-Pentliczek to  przedszkole, którego misją jest spełniać marzenia dzieci oraz ich rodziców o miejscu, w którym rodzinna i ciepła atmosfera wypełnia każdą chwilę, gdzie na koniec dnia słychać słowa "mamo, tato - jeszcze trochę chcę pobyć w przedszkolu", gdzie będąc myślimy spokojnie o rozwoju dzieci, o ich bezpieczeństwie, o ich szczęściu.

Zespół nauczycieli Przedszkola to ludzie młodzi, kreatywni i wykształceni, dla których troska o dzieci jest najważniejszym zadaniem dnia, myślą przewodnią każdego wykonywanego zadania, zabawy, bliskiej chwili. W swojej pracy wykorzystują najnowsze, sprawdzone metody i formy pracy, gwarantujące nauczanie na najwyższym poziomie. Wiedza, umiejętności i cechy osobowościowe stanowią o tym, że nasz zespół to profesjonaliści w zakresie edukacji przedszkolnej.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - to motto naszej pracy. Zapraszamy do przedszkola, aby mieć szansę zobaczyć świat szczęśliwych, uśmiechniętych dzieci, świat mądry, poukładany i pełen serdecznej i ciepłej atmosfery.

26.06.2016 r

"Czerwony Kapturek" w wykonaniu Rodziców

8 czerwca do entliczka zawitał dość niecodzienny teatr. Przedstawienie znane – „Czerwony Kapturek”, scenariusz i fabuła również, ale aktorzy niezwykli – Rodzice. Taką wspaniałą niespodziankę przygotowali dla swoich dzieci Rodzice z grupy Entków. Przez cały miesiąc ciężko pracowali podczas prób, uczyli się ról, śpiewali piosenki, by wreszcie 8 czerwca wystąpić przed niezwykle wymagającą, ale jednocześnie niesamowicie przychylną im publicznością – ich własnymi dziećmi. Zabawa była przednia, zarówno dla Rodziców, jak i dla Dzieci, bo zobaczyć swoją mamę w roli Czerwonego Kapturka lub Tatę w roli Wilka to jest naprawdę coś :) Entki oglądały to fantastyczne przedstawienie z wypiekami na twarzy, a swą wdzięczność i podziw dla Rodziców wyraziły milionem uścisków i całusów podczas finałowej piosenki „Marzenia się spełniają” – rzeczywiście spełniają się tylko trzeba mocno w nie wierzyć :) Rodzicom gratulujemy... Zobacz zdjęciaczytaj więcej
26.06.2016 r

Akcja charytatywna "Dzieci dzieciom"

Na początku czerwca z okazji Dnia Dziecka chcąc sprawić by na twarzy każdego dziecka gościł  uśmiech,  w naszym przedszkolu została zorganizowana akcja charytatywna DZIECI – DZIECIOM dla podopiecznych i wychowanków z Domu Dziecka Nasz Dom w Tuligłowach. Akcja trwała pięć dni, a hojność naszych Przedszkolaków przerosła nasze założenia. Z dnia na dzień w przedsionku naszego przedszkola pojawiały się paczki i paczuszki. Udało się nam zebrać między innymi: zapas pieluch, mokrych chusteczek, środków do higieny codziennej (żele pod prysznic, szampony, mydła, kremy pielęgnacyjne, gąbki do mycia oraz szczoteczki i pasty do zębów). Kaszki i mleko modyfikowane dla najmłodszych oraz gry planszowe, puzzle, książki, pluszaki i słodycze. Radość zarówno dzieci , dyrekcji i wychowawców była bezcenna... Zobacz zdjęciaczytaj więcej

Copyright by: Entliczek - Pentliczek 2010 r Created by: Vena Art