Program adaptacji Zapisz swojego malucha ! Partner Raport Grupy integracyjne !

Entliczek-Pentliczek to  przedszkole, którego misją jest spełniać marzenia dzieci oraz ich rodziców o miejscu, w którym rodzinna i ciepła atmosfera wypełnia każdą chwilę, gdzie na koniec dnia słychać słowa "mamo, tato - jeszcze trochę chcę pobyć w przedszkolu", gdzie będąc myślimy spokojnie o rozwoju dzieci, o ich bezpieczeństwie, o ich szczęściu.

Zespół nauczycieli Przedszkola to ludzie młodzi, kreatywni i wykształceni, dla których troska o dzieci jest najważniejszym zadaniem dnia, myślą przewodnią każdego wykonywanego zadania, zabawy, bliskiej chwili. W swojej pracy wykorzystują najnowsze, sprawdzone metody i formy pracy, gwarantujące nauczanie na najwyższym poziomie. Wiedza, umiejętności i cechy osobowościowe stanowią o tym, że nasz zespół to profesjonaliści w zakresie edukacji przedszkolnej.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - to motto naszej pracy. Zapraszamy do przedszkola, aby mieć szansę zobaczyć świat szczęśliwych, uśmiechniętych dzieci, świat mądry, poukładany i pełen serdecznej i ciepłej atmosfery.

29.05.2016 r

Przegląd Piosenki Angielskiej

11 maja odbył się Przegląd Przedszkolnej Piosenki Angielskiej – The Land of Singing Butterflies, A Journey to Asia. Przegląd został zorganizowany przez Prywatne Przedszkole Motylek w Lublinie. Podczas przeglądu poznaliśmy wiele nazw krajów azjatyckich, dowiedzieliśmy się trochę o ich kulturze, o wyglądzie flag reprezentujących dane kraje. Braliśmy udział w pokazie i ćwiczeniu sztuk walki oraz podziwialiśmy przebrania organizatorów przeglądu. Nasza reprezentacja dzielnie wytrwała do końca występów, głośno i z werwą zaśpiewała piosenkę w języku angielskim Hokey Pokey. Gratulujemy serdecznie uczestnikom przeglądu: Karolince Miśkiewicz, Marysi Codello, Oli Kieruczenko, Martynce Szmerło, Weronice Mazuś oraz Tosi Szamryk. Zapraszamy wszystkich do oglądania pokazu i zdjęć z występu. Zobacz zdjęciaczytaj więcej
15.05.2016 r

Mali muzykanci

W tym tygodniu Lumiki spędzały dni w rytm muzyki a wszystko to za sprawą instrumentów. Każdego dnia Żabka Stefcia przynosiła naszym przedszkolakom inny instrument i w ten sposób poznaliśmy gitarę, pianinko, grzechotkę oraz bębenek. Uczyliśmy się jak wygląda dany instrument, z czego się składa oraz jak na nim grać. Dowiedzieliśmy się też że muzycy, aby grać poprawnie muszą umieć czytać nuty, co wcale nie jest łatwe. Podsumowując nasz muzyczny tydzień zamieniliśmy się w małych muzyków, którzy po wybraniu sobie instrumentów grali koncert a pozostałe Lumiki tworzyły widownie i biły gromkie brawa dla wykonawców. Nasze maluchy wspaniale czuły się jako gwiazdy estrady grając w rytm znanych przedszkolnych piosenek :) Zobacz zdjęciaczytaj więcej

Copyright by: Entliczek - Pentliczek 2010 r Created by: Vena Art