Program adaptacji Zapisz swojego malucha !

Entliczek-Pentliczek to  przedszkole, którego misją jest spełniać marzenia dzieci oraz ich rodziców o miejscu, w którym rodzinna i ciepła atmosfera wypełnia każdą chwilę, gdzie na koniec dnia słychać słowa "mamo, tato - jeszcze trochę chcę pobyć w przedszkolu", gdzie będąc myślimy spokojnie o rozwoju dzieci, o ich bezpieczeństwie, o ich szczęściu.

Zespół nauczycieli Przedszkola to ludzie młodzi, kreatywni i wykształceni, dla których troska o dzieci jest najważniejszym zadaniem dnia, myślą przewodnią każdego wykonywanego zadania, zabawy, bliskiej chwili. W swojej pracy wykorzystują najnowsze, sprawdzone metody i formy pracy, gwarantujące nauczanie na najwyższym poziomie. Wiedza, umiejętności i cechy osobowościowe stanowią o tym, że nasz zespół to profesjonaliści w zakresie edukacji przedszkolnej.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - to motto naszej pracy. Zapraszamy do przedszkola, aby mieć szansę zobaczyć świat szczęśliwych, uśmiechniętych dzieci, świat mądry, poukładany i pełen serdecznej i ciepłej atmosfery.

31.01.2015 r

REKRUTACJA 2015/2016

Rozpoczynamy nabór do dwóch grup przedszkolnych dla dzieci w wieku 2 oraz 3-lat na rok 2015/2016. Rozpoczęcie edukacji w Przedszkolu poprzedza Program Adaptacji Przedszkolnej entliczkowo 2015, który rozpoczyna się już 1 marca 2015 roku i będzie trwał 4 miesiące. Ofertę przyjęć kierujemy również do dzieci z orzeczeniem lekarskim o kształceniu specjalnym.

Rezerwacja miejsc odbywa się przez formularz zgłoszeniowy - po zgłoszeniu otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji i wszelkie informacje dotyczące przyjęcia drogą mailową.

Rezerwacja miejsca na PAP entliczkowo 2015 odbywa się przez formularz zgłoszeniowy - po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem telefonicznie i omówimy wszystkie szczegóły rozpoczęcia Programu Adaptacji Przedszkolnej.

Wszystkich zainiteresowanych szczegółami związanymi z ofertą Przedszkola zapraszamy do kontaktu, chętnie spotkamy się z Państwem - pokażemy nasze Przedszkole, odpowiemy na pytania i przekażamy Państwu materiały związane z działalnoscią entliczka-pentliczka.czytaj więcej
31.01.2015 r

Bal na 100 par!

Karnawał w pełni :) Nic więc dziwnego, że w naszym przedszkolu w miniony piątek odbył się najprawdziwszy bal przebierańców. Już od rana wszystkie dzieci były podekscytowane – i dopytywały: „No kiedy? No kiedy wreszcie się zacznie?”. I wreszcie się zaczęło :) Po śniadanku zamiast przedszkolaków nagle w salach pojawiło się mnóstwo księżniczek, wróżek, biedronek i kotków, tygrysków i innych zwierzaków, byli też piraci i kowboje, strażacy i superbohaterowie, rycerze, smoki i inne cudowne postaci. Wszyscy zacni goście pojawili się w udekorowanej sali balowej i...zaczęła się zabawa. Tańce w parach, w kółeczkach, pociągach – najnowsze przeboje, ale również stare i przez wszystkich lubiane "Kaczuszki", całe mnóstwo innych, szaleńczych tańców - połamańców... Był i pokaz mody – a jakże, przecież trzeba było pochwalić się wszystkim swoim wspaniałym przebraniem… Zobacz zdjęcia cz. I, cz. IIczytaj więcej

Copyright by: Entliczek - Pentliczek 2010 r Created by: Vena Art