Program adaptacji Zapisz swojego malucha ! Partner Raport Grupy integracyjne !

Entliczek-Pentliczek to  przedszkole, którego misją jest spełniać marzenia dzieci oraz ich rodziców o miejscu, w którym rodzinna i ciepła atmosfera wypełnia każdą chwilę, gdzie na koniec dnia słychać słowa "mamo, tato - jeszcze trochę chcę pobyć w przedszkolu", gdzie będąc myślimy spokojnie o rozwoju dzieci, o ich bezpieczeństwie, o ich szczęściu.

Zespół nauczycieli Przedszkola to ludzie młodzi, kreatywni i wykształceni, dla których troska o dzieci jest najważniejszym zadaniem dnia, myślą przewodnią każdego wykonywanego zadania, zabawy, bliskiej chwili. W swojej pracy wykorzystują najnowsze, sprawdzone metody i formy pracy, gwarantujące nauczanie na najwyższym poziomie. Wiedza, umiejętności i cechy osobowościowe stanowią o tym, że nasz zespół to profesjonaliści w zakresie edukacji przedszkolnej.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - to motto naszej pracy. Zapraszamy do przedszkola, aby mieć szansę zobaczyć świat szczęśliwych, uśmiechniętych dzieci, świat mądry, poukładany i pełen serdecznej i ciepłej atmosfery.

31.01.2016 r

Bal karnawałowy w entliczku

Karnawał zbliża się już do końca, nie mogliśmy więc w entliczku nie uczcić tego wyjątkowego czasu i tak w miniony czwartek w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Bal niezwykły bo utrzymany w konwencji kultowej bajki, lubianej przez wszystkie chyba dzieciaki w entliczku - "Kraina Lodu". Nasze Przedszkolaki czekały na bal już od baaaardzo dawna, od dawna też szykowały wyjątkowe kostiumy i przebrania. No i wreszcie nadszedł ten upragniony dzień :) Już od rana wszystkie dzieci były podekscytowane - po śniadanku zamiast Przedszkolaków nagle w salach pojawiło się mnóstwo księżniczek, wróżek, biedronek, kotków i innych zwierzątek, nie zabrakło też transformersów, superbohaterów, postaci z Gwiezdnych Wojen i wielu wielu innych… Wszyscy zacni goście pojawili się w udekorowanej sali balowej, gdzie czekała na nich władczyni Mroźnej Krainy i... zaczęła się zabawa! Zobacz zdjęcia część I część IIczytaj więcej
28.01.2016 r

Na saneczki!

W ubiegłym tygodniu zima pokazała się nam od swojej lepszej strony - z niezbyt ostrym mrozem, odrobiną słońca i całkiem sporą ilością śniegu. Postanowiliśmy więc wykorzystać uroki jednej z mniej lubianych pór roku i w miniony piątek wybraliśmy się z Entkami na zimowe, śniegowe szaleństwo. Ubraliśmy się ciepło, zabraliśmy ze sobą sanki i zaczęło się… Techniki zjeżdżania z górki Entki opanowały do perfekcji, gorzej było ze wspinaniem się na nią z powrotem, ale z tym też sobie poradziliśmy :) Nie zabrakło oczywiście bitwy na śnieżki i orzełków na śniegu. Dzieciaki miały nie lada frajdę i wcale nie miały zamiaru wracać do Przedszkola :) Zabawa była przednia! Zima wcale nie jest taka zła... Mamy nadzieję, że będziemy mieli szansę jeszcze to zimowe szaleństwo powtórzyć. Kto wie? Wkrótce zimowe ferie! Zobacz zdjęciaczytaj więcej

Copyright by: Entliczek - Pentliczek 2010 r Created by: Vena Art