Program adaptacji Zapisz swojego malucha !

Entliczek-Pentliczek to  przedszkole, którego misją jest spełniać marzenia dzieci oraz ich rodziców o miejscu, w którym rodzinna i ciepła atmosfera wypełnia każdą chwilę, gdzie na koniec dnia słychać słowa "mamo, tato - jeszcze trochę chcę pobyć w przedszkolu", gdzie będąc myślimy spokojnie o rozwoju dzieci, o ich bezpieczeństwie, o ich szczęściu.

Zespół nauczycieli Przedszkola to ludzie młodzi, kreatywni i wykształceni, dla których troska o dzieci jest najważniejszym zadaniem dnia, myślą przewodnią każdego wykonywanego zadania, zabawy, bliskiej chwili. W swojej pracy wykorzystują najnowsze, sprawdzone metody i formy pracy, gwarantujące nauczanie na najwyższym poziomie. Wiedza, umiejętności i cechy osobowościowe stanowią o tym, że nasz zespół to profesjonaliści w zakresie edukacji przedszkolnej.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - to motto naszej pracy. Zapraszamy do przedszkola, aby mieć szansę zobaczyć świat szczęśliwych, uśmiechniętych dzieci, świat mądry, poukładany i pełen serdecznej i ciepłej atmosfery.

13.11.2014 r

Otwieramy kolejne Nowoczesne Przedszkole

Od stycznia 2015 roku otwieramy kolejne Nowoczesne Przedszkole - entliczek-pentliczek 3 przy skrzyżowaniu Al. Kraśnickich z Al. Jana Pawła II. W związku z ogromnym zainteresowaniem zapisaniem do entliczka, postanowiliśmy zwiększyć możliwości rekrutacji.

Nowa placówka rozpoczyna swoją działalność 5 stycznia 2015 roku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i do zapisów.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 roku.

Jak się zapisać:czytaj więcej
13.11.2014 r

Na starej fotografii...

W środowe popołudnie grupę Pepelki odwiedził zawodowy fotograf – a prywatnie tata Brunia z Entków. Przyszedł do nas przybliżyć nam tajniki fotografii, trochę historii aparatu fotograficznego i odpowiedzieć na wszelkie nurtujące nas pytania. Na początku dowiedzieliśmy się zatem jak kiedyś wyglądały aparaty fotograficzne, na jakiej zasadzie robiły zdjęcia, jak czasochłonne to było i jak wyglądały takie stare zdjęcia. Oglądaliśmy i fotografie czarno-białe i pierwsze kolorowe robione na kliszy… wszystko to wydało nam się bardzo interesujące. Pan Michał pokazał nam także swój aparat, który wykorzystuje w swojej pracy, a także specjalną lampę błyskową – która chyba podobała nam się najbardziej. Gdy już dowiedzieliśmy się na czym polega praca fotografa nasz gość zaprosił nas do sesji zdjęciowej i zabawę w modeli. A już niedługo zobaczymy efekty pracy pana Michała... Zobacz zdjęciaczytaj więcej

Copyright by: Entliczek - Pentliczek 2010 r Created by: Vena Art