Program adaptacji Zapisz swojego malucha ! Partner Raport Grupy integracyjne !

Entliczek-Pentliczek to  przedszkole, którego misją jest spełniać marzenia dzieci oraz ich rodziców o miejscu, w którym rodzinna i ciepła atmosfera wypełnia każdą chwilę, gdzie na koniec dnia słychać słowa "mamo, tato - jeszcze trochę chcę pobyć w przedszkolu", gdzie będąc myślimy spokojnie o rozwoju dzieci, o ich bezpieczeństwie, o ich szczęściu.

Zespół nauczycieli Przedszkola to ludzie młodzi, kreatywni i wykształceni, dla których troska o dzieci jest najważniejszym zadaniem dnia, myślą przewodnią każdego wykonywanego zadania, zabawy, bliskiej chwili. W swojej pracy wykorzystują najnowsze, sprawdzone metody i formy pracy, gwarantujące nauczanie na najwyższym poziomie. Wiedza, umiejętności i cechy osobowościowe stanowią o tym, że nasz zespół to profesjonaliści w zakresie edukacji przedszkolnej.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - to motto naszej pracy. Zapraszamy do przedszkola, aby mieć szansę zobaczyć świat szczęśliwych, uśmiechniętych dzieci, świat mądry, poukładany i pełen serdecznej i ciepłej atmosfery.

23.04.2017 r

Pokaz Mody "Eko"

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi, z tej też racji miniony tydzień u Entków związany był oczywiście z ekologią. Ukoronowaniem ekologicznego tygodnia był Pokaz Mody "Eko". Nasze Entki miały za zadanie zaprojektować i wykonać z materiałów recyklingowych wyjątkową kreację i oczywiście zaprezentować ją na czerwonym dywanie :) Entki zarówno w roli projektantów jak i modeli spisały się na medal! Stroje były niezwykle pomysłowe, oryginalne i co najważniejsze jak najbardziej "EKO". Entki na czerwonym dywaniku czuły się jak ryby w wodzie :) Zabawa była przednia :) Na koniec pokazu każdy starszak otrzymał medal miłośnika przyrody, który będzie odtąd przypominał im, że trzeba dbać o to co nas otacza i że zdecydowanie przyjemniej żyje się w czystym świecie, a zdrowiej oddycha się świeżym powietrzem. Nasze Entki wiedzą już doskonale co robić, by być "eko" - mamy nadzieję, że tę wiedzę będą teraz śmiało wprowadzać w życie. Zobacz zdjęciaczytaj więcej
23.04.2017 r

Konkurs "Moja pisanka wielkanocna" rozstrzygnięty

Przed świętami ogłosiliśmy konkurs plastyczny pt. "Moja wielkanocna pisanka". W konkursie wzięły udział nasze najstarsze Przedszkolaki. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pisanki. Jury w składzie pracowników przedszkola wyłoniło zwycięzców. Wybór nie był prosty, bo każda praca konkursowa była wyjątkowa, pomysłowo wykonana i oczywiście piękna. Ostatecznie wyniki prezentowały się w następujący sposób:

I miejsce - Irek Haponiuk

II miejsce - Weronika Birska

III miejsce - Tosia Szamryk i Maja Cichosz

Wszyscy uczestnicy zostali oczywiście nagrodzeni drobnymi upominkami i pamiątkowymi dyplomami. Gratulujemy! Zobacz zdjęciaczytaj więcej

Copyright by: Entliczek - Pentliczek 2010 r Created by: Vena Art