Program adaptacji Zapisz swojego malucha ! Partner Raport Grupy integracyjne !

Entliczek-Pentliczek to  przedszkole, którego misją jest spełniać marzenia dzieci oraz ich rodziców o miejscu, w którym rodzinna i ciepła atmosfera wypełnia każdą chwilę, gdzie na koniec dnia słychać słowa "mamo, tato - jeszcze trochę chcę pobyć w przedszkolu", gdzie będąc myślimy spokojnie o rozwoju dzieci, o ich bezpieczeństwie, o ich szczęściu.

Zespół nauczycieli Przedszkola to ludzie młodzi, kreatywni i wykształceni, dla których troska o dzieci jest najważniejszym zadaniem dnia, myślą przewodnią każdego wykonywanego zadania, zabawy, bliskiej chwili. W swojej pracy wykorzystują najnowsze, sprawdzone metody i formy pracy, gwarantujące nauczanie na najwyższym poziomie. Wiedza, umiejętności i cechy osobowościowe stanowią o tym, że nasz zespół to profesjonaliści w zakresie edukacji przedszkolnej.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - to motto naszej pracy. Zapraszamy do przedszkola, aby mieć szansę zobaczyć świat szczęśliwych, uśmiechniętych dzieci, świat mądry, poukładany i pełen serdecznej i ciepłej atmosfery.

22.06.2017 r

Dzień Rodziny u Rufików

14 czerwca w grupie Rufiki odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Rodziny”. W tym wyjątkowym dniu, dzieci zaprezentowały program artystyczny, do którego przygotowywały się już od pewnego czasu. Na scenie przedszkolaki w humorystyczny sposób przedstawiły scenki teatralne na temat zawiłych perypetii miłosnych oraz codziennych sytuacji, które mogą się przytrafić każdej rodzinie, chociażby na zakupach w markecie. Rufiki pokazały jak pięknie potrafią śpiewać oraz tańczyć. Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom prezenty w formie medali oraz zaprosiły na owocowy poczęstunek. Zobacz zdjęciaczytaj więcej
06.06.2017 r

Zamieszanie w świecie bajek

Pomieszane bajki? Tak to możliwe, ale całe to zamieszanie było zaplanowane i dokładnie przemyślane. Jak to możliwe? Otóż w tym roku Entki postanowiły w nieco odmienny sposób wspólnie z Rodzicami świętować Dzień Rodziny. Zaprosiły swoich bliskich do udziału pełnej trudnych i dość niecodziennych jak dla Rodziców zadań podczas gry terenowej. Na wstępie zaprezentowaliśmy, krótkie przedstawienie, które wyjaśniło Rodzicom cały ten ambaras, a jednocześnie wprowadziło w świat dzieciństwa. Przypomnieliśmy Rodzicom bajki z ich najmłodszych lat czytane pewnie przez ich własne mamy czy babcie. Bajki niby znane, a jednak w nieco innej odsłonie... Jak się okazało dwie przekorne wróżki uwielbiające psikusy nieźle namieszały i poplątały bajki. W obliczu trudnego wyzwania poukładania ich na nowo stanął Król Baj. Nie zostawiliśmy go jednak z tym kłopotem samego... Zobacz zdjęciaczytaj więcej

Copyright by: Entliczek - Pentliczek 2010 r Created by: Vena Art