Program adaptacji Zapisz swojego malucha ! Partner Raport Grupy integracyjne !

Entliczek-Pentliczek to  przedszkole, którego misją jest spełniać marzenia dzieci oraz ich rodziców o miejscu, w którym rodzinna i ciepła atmosfera wypełnia każdą chwilę, gdzie na koniec dnia słychać słowa "mamo, tato - jeszcze trochę chcę pobyć w przedszkolu", gdzie będąc myślimy spokojnie o rozwoju dzieci, o ich bezpieczeństwie, o ich szczęściu.

Zespół nauczycieli Przedszkola to ludzie młodzi, kreatywni i wykształceni, dla których troska o dzieci jest najważniejszym zadaniem dnia, myślą przewodnią każdego wykonywanego zadania, zabawy, bliskiej chwili. W swojej pracy wykorzystują najnowsze, sprawdzone metody i formy pracy, gwarantujące nauczanie na najwyższym poziomie. Wiedza, umiejętności i cechy osobowościowe stanowią o tym, że nasz zespół to profesjonaliści w zakresie edukacji przedszkolnej.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - to motto naszej pracy. Zapraszamy do przedszkola, aby mieć szansę zobaczyć świat szczęśliwych, uśmiechniętych dzieci, świat mądry, poukładany i pełen serdecznej i ciepłej atmosfery.

11.01.2017 r

"Ulepimy dziś bałwana..."

Nowy Rok przywitał nas w tym roku przepiękną zimową aurą i całkiem sporą ilością śniegu. Nie mogliśmy tego nie wykorzystać! :) W minioną środę, zanim jeszcze chwycił ostry mrozik Entki wybrały się na zimowy spacer. Nie zabrakło oczywiście śniegowych zabaw, bo śniego do nich był wprost idealny! Był więc i zmrożony berek, była bitwa na śnieżki, orzełki i aniołki na śniegu  oraz oczywiście... lepienie bałwana. Entki wspólnie stworzyły sympatycznego śniegowego ludka :) Na policzkach rumieńce, na twarzach szerokie uśmiechy - oto widok prawdziwie szczęśliwych dzieciaków. Było suuuper! Mamy nadzieję, że tej zimy jeszcze nie raz będziemy mieli okazje do takich zabaw. Nie byliśmy jeszcze na sankach, więc wszystko przed nami :) Zimo baw się z nami i ciesz nas jak najdłużej! :) Zobacz zdjęciaczytaj więcej
11.01.2017 r

Jasełka dla Babć i Dziadków

Chcemy podzielić się z Wami świąteczną radością, której ostatnio mogliśmy doświadczyć. Wielkim zaszczytem była dla nas wizyta w naszym Przedszkolu Babć i Dziadków dzieci z grupy Melmaki. W tym roku postanowiliśmy bowiem zaprosić ich do Przedszkola w okresie świątecznym, aby zaprezentować przygotowane przez dzieci Przedstawienie o tematyce Bożonarodzeniowej. Powód był prosty- byliśmy bardzo dumni z naszych dzieci i ich wielkiego zaangażowania w  Jasełka. Chcieliśmy pokazać je także tym, których dzieci  bardzo- bardzo kochają. To była naprawdę wzruszająca chwila. Babcie i Dziadkowie byli bardzo dumni ze swoich wnucząt, a my ze swoich Przedszkolaków. Dzieci po raz kolejny spisały się bardzo dobrze. Po przedstawieniu był czas na wspólne kolędowanie przy dźwiękach gitary. A na koniec niespodzianka przygotowana przez Bartusia i jego babcię. Zobacz zdjęciaczytaj więcej

Copyright by: Entliczek - Pentliczek 2010 r Created by: Vena Art